U9 Division 2 and 3 - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 7:00 am - 8:00 am
Location:
Vivo - Arena 2 U9 Division 4+ - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 7:00 am - 8:00 am
Location:
Crowfoot U15 (Checking) 3+ - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 7:15 am - 8:30 am
Location:
Northeast Sportsplex - WestOfficials: Lyndon Pye MARKO LUKIC RON KOVAR
U11 House - NCHL Red (Visitor) @ NCHL Black (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 8:00 am - 9:00 am
Location:
Mount Pleasant Sportsplex U9 Division 1 - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 8:00 am - 9:00 am
Location:
Murray CopotOfficials: CHANCE SEIDLER
U9 Division 2 and 3 - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 8:15 am - 9:15 am
Location:
Crowfoot U11 House - NCHL Gold (Visitor) @ NCHL Royal (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 8:15 am - 9:15 am
Location:
Vivo - Arena 2 U11 Division 4+ - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 8:15 am - 9:30 am
Location:
Cardel Rec South 2Officials: NATHANIEL CHMILAR
U15 (Non-Checking) 1 and 2 - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 8:30 am - 9:45 am
Location:
Northeast Sportsplex - EastOfficials: AUSTIN KOPEC EVERETT BEAUPIT ARTEM RASHCHEPKIN
U15 (Non-Checking) 3+ - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 8:30 am - 10:00 am
Location:
Trico Centre 2Officials: Paul Lesage John Norton PAUL DYSON
U15 (Checking) 3+ - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 8:45 am - 10:00 am
Location:
Vivo - Arena 1Officials: SCOTT OBERTEN Ryan Radke Elliott Tremblay
U15 (Non-Checking) 1 and 2 - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 8:45 am - 10:00 am
Location:
Northeast Sportsplex - WestOfficials: MAX JOHNSON Lyndon Pye MARKO LUKIC
U13 Division 5 and 6 - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 8:45 am - 10:00 am
Location:
Seven Chiefs - Rink 1Officials: CONNOR BERGSTEINSSON GRAYSON SAFAR
U13 Division 5 and 6 - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 9:00 am - 10:15 am
Location:
Seven Chiefs - Rink 2Officials: ETHAN OBERTEN STEPHEN HARRIS GABRIEL VINCENT CICEU
U15 AA Female - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 9:00 am - 11:30 am
Location:
Ron Ebbesen Blue U11 Division 1 and 2 - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 9:00 am - 10:15 am
Location:
Bowness SportsplexOfficials: NOAH MCINNES OWEN TATOMIR JARED NIELSEN
U13 Division 3 and 4 - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 9:00 am - 10:15 am
Location:
East Calgary - BlueOfficials: SHANE SWIFT PATRICK CADRIN
U11 Division 1 and 2 - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 9:00 am - 10:00 am
Location:
Crowchild - RedOfficials: KYSON GREEN SEVERIN STACHNIAK TOMAS FIGURA
U9 Division 1 - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 9:15 am - 10:15 am
Location:
Murray CopotOfficials: LUKA KECMAN
U18 (Checking) 1 and 2 - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 9:15 am - 10:30 am
Location:
Cardel Rec South 1Officials: NOAH ROUSSEAU RICHARD KUPERIS
U9 House - NCHL Green (Visitor) @ NCHL Black (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 9:15 am - 10:15 am
Location:
Mount Pleasant Sportsplex U13 Division 3 and 4 - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 9:15 am - 10:30 am
Location:
East Calgary - RedOfficials: DYLAN MCALEER BRAYDEN NAESS-ANTONY
U9 Division 2 and 3 - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 9:30 am - 10:30 am
Location:
Crowfoot U9 House - NCHL Red (Visitor) @ NCHL Royal (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 9:30 am - 10:30 am
Location:
Vivo - Arena 2 U11 Division 4+ - Wolverines 4 Gold (Visitor) @ McKnight 4 (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 9:30 am - 10:45 am
Location:
Jack SettersOfficials: RYNE BLACK
U11 Division 4+ - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 9:45 am - 11:00 am
Location:
Cardel Rec South 2Officials: NATHANIEL CHMILAR
U15 (Checking) 1 and 2 - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 10:00 am - 11:15 am
Location:
Northeast Sportsplex - West U13 Division 1 and 2 - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 10:00 am - 11:15 am
Location:
Optimist U15 (Checking) 1 and 2 - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 10:00 am - 11:15 am
Location:
Northeast Sportsplex - East U15 (Non-Checking) 3+ - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 10:15 am - 11:45 am
Location:
Trico Centre 2Officials: PAUL DYSON Paul Lesage John Norton
U15 (Checking) 3+ - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 10:15 am - 11:30 am
Location:
Vivo - Arena 1Officials: Elliott Tremblay Ryan Radke SCOTT OBERTEN
U13 Division 3 and 4 - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 10:15 am - 11:30 am
Location:
Seven Chiefs - Rink 1Officials: GRAYSON SAFAR JONAH SIMINIUK ELI FRICK
U15 (Non-Checking) 1 and 2 - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 10:15 am - 11:30 am
Location:
Cardel Rec South 3Officials: Matthew Tamkee OLIVER THOMPSON EVAN BRADY
U18 (Non-Checking) 1 and 2 - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 10:15 am - 11:30 am
Location:
Great Plains Rink 2Officials: Luke Rodrigues Larry Epshtein BRADEN HEISLER
U11 Division 1 and 2 - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 10:15 am - 11:15 am
Location:
Crowchild - RedOfficials: SEVERIN STACHNIAK KYSON GREEN ETHAN ECKERT
U9 Division 4+ - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 10:30 am - 11:30 am
Location:
Murray Copot U11 Division 1 and 2 - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 10:30 am - 11:45 am
Location:
Bowness SportsplexOfficials: OWEN TATOMIR NOAH MCINNES BRYSON ANDRE
ARA - U11 RHL / RMFHL - RHL D (Visitor) @ RHL F (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 10:30 am - 12:30 pm
Location:
Ron Ebbesen Gold U13 Division 3 and 4 - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 10:30 am - 11:45 am
Location:
Seven Chiefs - Rink 2Officials: STEPHEN HARRIS ETHAN OBERTEN GABRIEL VINCENT CICEU
U13 Division 3 and 4 - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 10:30 am - 11:45 am
Location:
East Calgary - BlueOfficials: SHANE SWIFT PATRICK CADRIN
U11 Division 3 - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 10:45 am - 12:00 pm
Location:
Thorncliffe/GreenviewOfficials: ISAAC MOORE
U15 (Non-Checking) 3+ - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 10:45 am - 12:00 pm
Location:
Max Bell - Perry CavanaghOfficials: JESSE STEELE Dominic Ferreira Austin PULTZ
U9 Division 4+ - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 10:45 am - 11:45 am
Location:
Vivo - Arena 2 U18 (Checking) 1 and 2 - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 10:45 am - 12:00 pm
Location:
Cardel Rec South 1Officials: NOAH ROUSSEAU RICHARD KUPERIS
U9 Division 2 and 3 - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 10:45 am - 11:45 am
Location:
Crowfoot U13 Division 3 and 4 - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 10:45 am - 12:00 pm
Location:
East Calgary - RedOfficials: DYLAN MCALEER BRAYDEN NAESS-ANTONY
U15 (Checking) 1 and 2 - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 10:45 am - 12:15 pm
Location:
Huntington Hills U18 (Checking) 3+ - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 11:00 am - 12:30 pm
Location:
Frank McCoolOfficials: MARK STACH JEREMY CHORNEY Jordie Doane
U11 Division 1 and 2 - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 11:15 am - 12:30 pm
Location:
Cardel Rec South 2Officials: KALEB SIMINIUK CARTER BALLANTINE CARTER DULMAGE
U15 (Non-Checking) 3+ - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 11:30 am - 1:00 pm
Location:
Trico Centre 1Officials: CHARLES WILD Derek Dawkins CONNOR DOANE
U15 (Non-Checking) 3+ - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 11:30 am - 12:45 pm
Location:
Northeast Sportsplex - EastOfficials: EVERETT BEAUPIT AUSTIN KOPEC
U18 (Non-Checking) 1 and 2 - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 11:45 am - 1:00 pm
Location:
Great Plains Rink 2Officials: Larry Epshtein Luke Rodrigues BRADEN HEISLER
U15 AA Female - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 11:45 am - 2:15 pm
Location:
Ron Ebbesen Blue U15 (Non-Checking) 3+ - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 11:45 am - 1:00 pm
Location:
Vivo - Arena 1Officials: Ryan Radke Elliott Tremblay SCOTT OBERTEN
U15 (Non-Checking) 3+ - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 11:45 am - 1:00 pm
Location:
Northeast Sportsplex - WestOfficials: CALEB DIXON JARED BENOIT LOGAN HEAD
U15 (Non-Checking) 1 and 2 - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 11:45 am - 1:00 pm
Location:
Cardel Rec South 3Officials: OLIVER THOMPSON Matthew Tamkee EVAN BRADY
U13 Division 5 and 6 - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 12:00 pm - 1:15 pm
Location:
Seven Chiefs - Rink 2Officials: Mark SchellenbergĀ CASSIE BIBLOW LUKA MAJKOVIC
U9 Division 2 and 3 - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 12:00 pm - 1:00 pm
Location:
Crowfoot U15 (Non-Checking) 1 and 2 - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 12:00 pm - 1:15 pm
Location:
Vivo - Arena 2Officials: CHRISTOPHER SIMPSON STEPHEN MCLEAN KEVIN GARVEY
U15 (Non-Checking) 3+ - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 12:00 pm - 1:30 pm
Location:
Trico Centre 2Officials: John Norton MARC ROOZENDAAL PAUL DYSON
U11 Division 1 and 2 - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 12:15 pm - 1:15 pm
Location:
Max Bell - Ken Bracko ArenaOfficials: CONNOR BERGSTEINSSON COLIN SOEWITA JACKSON CONGO
U11 Division 3 - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 12:15 pm - 1:30 pm
Location:
Thorncliffe/GreenviewOfficials: ISAAC MOORE
U13 Division 1 and 2 - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 12:15 pm - 1:30 pm
Location:
Cardel Rec South 1Officials: MAX JOHNSON RYNE BLACK
U13 Division 1 and 2 - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 12:30 pm - 1:45 pm
Location:
Flames Community - BlueOfficials: LAYTON ALLEN LAUREN PACZULLA
U15 (Non-Checking) 3+ - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 12:30 pm - 1:45 pm
Location:
Max Bell - Perry CavanaghOfficials: Austin PULTZ Dominic Ferreira JESSE STEELE
U15 (Checking) 1 and 2 - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 12:30 pm - 2:00 pm
Location:
Huntington Hills U11 Division 1 and 2 - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 12:45 pm - 2:00 pm
Location:
Cardel Rec South 2Officials: AVERY MERCER MADDOX RATTAI EMMETT WOLSKA-CHANEY
U18 (Checking) 3+ - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 12:45 pm - 2:15 pm
Location:
Frank McCoolOfficials: JEREMY CHORNEY MARK STACH Jordie Doane
U13 Division 3 and 4 - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 12:45 pm - 2:00 pm
Location:
East Calgary - BlueOfficials: MARK SAUDE AVIA KOWALCHUK
U13 Division 1 and 2 - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 12:45 pm - 2:00 pm
Location:
Flames Community - GoldOfficials: JAMES LESTER KEIRAN DYCK
U13 Division 3 and 4 - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 1:00 pm - 2:15 pm
Location:
East Calgary - RedOfficials: SEAN OSTBY
U15 (Checking) 1 and 2 - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 1:00 pm - 2:15 pm
Location:
Northeast Sportsplex - East U15 (Non-Checking) 1 and 2 - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 1:15 pm - 2:45 pm
Location:
Trico Centre 1Officials: ROB TAYLOR CHARLES WILD CONNOR DOANE
U15 (Checking) 1 and 2 - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 1:15 pm - 2:30 pm
Location:
Northeast Sportsplex - West U9 Division 1 - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 1:15 pm - 2:15 pm
Location:
CrowfootOfficials: RAELA COFFYNE
U15 (Non-Checking) 1 and 2 - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 1:30 pm - 2:45 pm
Location:
Vivo - Arena 2Officials: KEVIN GARVEY STEPHEN MCLEAN CHRISTOPHER SIMPSON
U11 Division 1 and 2 - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 1:30 pm - 2:30 pm
Location:
Max Bell - Ken Bracko ArenaOfficials: BRAYDEN NAESS-ANTONY GABE SWINTON JACKSON CONGO
U13 Division 5 and 6 - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 1:30 pm - 2:45 pm
Location:
Seven Chiefs - Rink 2Officials: Mark SchellenbergĀ CASSIE BIBLOW LUKA MAJKOVIC
U13 Division 5 and 6 - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 1:45 pm - 3:00 pm
Location:
Lake BonavistaOfficials: ARTEM RASHCHEPKIN BENJAMIN WOOLMORE
U15 (Non-Checking) 1 and 2 - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 1:45 pm - 3:15 pm
Location:
Trico Centre 2Officials: HUNTER TAYLOR ISAAC NELSON DAVID HUNTER
U13 Division 1 and 2 - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 1:45 pm - 3:00 pm
Location:
Cardel Rec South 1Officials: MAX JOHNSON RYNE BLACK
U15 (Non-Checking) 3+ - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 2:15 pm - 3:30 pm
Location:
Max Bell - Perry CavanaghOfficials: Dominic Ferreira Austin PULTZ JESSE STEELE
U13 Division 3 and 4 - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 2:15 pm - 3:30 pm
Location:
East Calgary - BlueOfficials: MARK SAUDE AVIA KOWALCHUK
U11 Division 4+ - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 2:15 pm - 3:30 pm
Location:
Cardel Rec South 2Officials: KINLEY STEFANYSHYN
U15 (Non-Checking) 1 and 2 - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 2:30 pm - 3:45 pm
Location:
Northeast Sportsplex - EastOfficials: Kyle Tanguay LANE LERNER EZRA THORBURN
U13 Division 3 and 4 - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 2:30 pm - 3:45 pm
Location:
East Calgary - RedOfficials: SEAN OSTBY
ARA - U17 AAA - South East Tigers (Visitor) @ Airdrie Avalanche (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 2:30 pm - 5:00 pm
Location:
Ron Ebbesen BlueOfficials: ZACHARY CORMIER LUKE ESAU Jaydan Paul JEFF DYCK
U9 Division 4+ - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 2:30 pm - 3:30 pm
Location:
Crowfoot U15 (Non-Checking) 1 and 2 - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 2:45 pm - 4:00 pm
Location:
Northeast Sportsplex - WestOfficials: LOGAN HEAD CARSON CHAN CALEB DIXON
U11 Division 1 and 2 - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 2:45 pm - 3:45 pm
Location:
Max Bell - Ken Bracko ArenaOfficials: BRAYDEN NAESS-ANTONY GABE SWINTON JACKSON HENDERSON
U15 (Non-Checking) 1 and 2 - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 3:00 pm - 4:30 pm
Location:
Trico Centre 1Officials: Brent Tort Nicolas Dramalis Stefan Anderson
U15 (Checking) 1 and 2 - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 3:00 pm - 4:15 pm
Location:
Vivo - Arena 2 U13 Division 5 and 6 - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 3:15 pm - 4:30 pm
Location:
Lake BonavistaOfficials: ARTEM RASHCHEPKIN BENJAMIN WOOLMORE
U15 (Non-Checking) 1 and 2 - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 3:45 pm - 5:00 pm
Location:
Cardel Rec South 4Officials: Ross Wylie Robert Edwards DEAN BIBLOW
U11 Division 4+ - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 3:45 pm - 5:00 pm
Location:
Cardel Rec South 2Officials: RYDER ROBERTSON
U9 Division 2 and 3 - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 4:00 pm - 5:00 pm
Location:
Crowfoot U15 (Checking) 1 and 2 - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 4:15 pm - 5:30 pm
Location:
Vivo - Arena 1 U9 Division 1 - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 4:30 pm - 5:30 pm
Location:
Vivo - Arena 2Officials: FOSTER PRATT
U15 (Non-Checking) 1 and 2 - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 4:45 pm - 6:00 pm
Location:
Lake BonavistaOfficials: JAMES LESTER PETER GIBSON EVAN DAVIDSON
U15 (Non-Checking) 3+ - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 4:45 pm - 6:15 pm
Location:
Trico Centre 1Officials: Nicolas Dramalis Brent Tort Stefan Anderson
U18 (Non-Checking) 1 and 2 - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 5:15 pm - 6:30 pm
Location:
Cardel Rec South 2Officials: PHIL BERUBE BRAD WILSON JAXYN KAUPP
U15 (Non-Checking) 3+ - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 5:15 pm - 6:45 pm
Location:
Trico Centre 2Officials: ALEXANDER NELSON TY MCINTOSH JAMES LOACH
U15 (Non-Checking) 1 and 2 - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 5:15 pm - 6:30 pm
Location:
Cardel Rec South 4Officials: Robert Edwards Ross Wylie DEAN BIBLOW
U9 Division 2 and 3 - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 5:45 pm - 6:45 pm
Location:
Vivo - Arena 2 U15 (Non-Checking) 1 and 2 - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 6:15 pm - 7:30 pm
Location:
Lake BonavistaOfficials: PETER GIBSON JAMES LESTER EVAN DAVIDSON
U15 (Non-Checking) 3+ - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 6:30 pm - 8:00 pm
Location:
Trico Centre 1Officials: Stefan Anderson Brent Tort Nicolas Dramalis
U18 (Non-Checking) 1 and 2 - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 6:45 pm - 8:00 pm
Location:
Cardel Rec South 2Officials: BRAD WILSON PHIL BERUBE JAXYN KAUPP
U15 (Non-Checking) 3+ - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 7:00 pm - 8:30 pm
Location:
Trico Centre 2Officials: TY MCINTOSH JAMES LOACH ALEXANDER NELSON
U9 Division 2 and 3 - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 7:00 pm - 8:00 pm
Location:
Vivo - Arena 2 U18 (Checking) 3+ - Temp2 (Visitor) @ Bow River 3 (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 7:15 pm - 9:15 pm
Location:
Shouldice CJHL Junior B - TBA (Visitor) @ TBA (Home) Date: Sunday March 24, 2024 @ 7:30 pm - 10:00 pm
Location:
Max Bell - Perry CavanaghOfficials: PHILLIP TANGUAY CHRISTOPHER LOPES Emily Hill Austin DORIS